Informátor z WEF hovorí, že „choroba X“ bude konečným riešením na depopuláciu 6 miliárd duší

 

schwab choroba x

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Tento týždeň prebieha v Davose výročné stretnutie Svetového ekonomického fóra (WEF), kde Klaus Schwab a jeho nevolení byrokrati dávajú do centra pozornosti vírus, o ktorom elita varuje, že zabije dvadsaťkrát viac ľudí ako covid.

WEF a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), financovaná Billom Gatesom, spájajú svoje sily, aby použili „chorobu X“ na presadenie zmluvy WHO o pandémii, ktorá zbaví národy sveta ich suverenity. Následne chcú oficiálne zaviesť globálnu vládu Nového svetového poriadku.

Pre tých, ktorí venovali pozornosť tejto téme, vznik „choroby X“ presne odzrkadľuje temný pôvod plandémie covidu, keď Bill Gates a WHO zorganizovali pred vypuknutím covidu cvičenie Event 201 a následne po spustení pandémie mainstreamové médiá o nej šírili falošné správy.

Podobnosti sú také neskutočné, že sa musíme zastaviť a spýtať sa, či choroba X je tou „pandémiou, ktorá upúta pozornosť každého“ – čo je citát, ktorý použil Bill Gates a jeho bývalá manželka, keď hovorili o ďalšej pandémii, ktorá príde po covide?

Vždy, keď globálna elita, svetoví lídri, nevolené globálne orgány a mainstreamové médiá začnú synchronizovane o niečom rozprávať, musíme postupovať veľmi opatrne, analyzovať všetko, čo hovoria, a upozorňovať verejnosť, že šíria strach a klamstvá.

Pamätajte, že šírenie strachu je taktika na získanie nadvlády, ktorá má vystrašiť ovce, aby sa podriadili elite.

Samozrejme, západné vlády infiltrované WEF plne podporujú túto agendu. Robia kroky, ktoré dokonale napodobňujú Fauciho experimenty s pridávaním nových funkcií koronavírusu.

Britské vysoko zabezpečené biologické laboratóriu v Porton Down, ktoré sa špecializuje na chemické a biologické zbrane, v súčasnosti údajne experimentuje s „chorobou X“.

Ako je vôbec možné, že už existuje vakcína proti „chorobe X“?

Fakt, že pracujú na vakcíne proti chorobe X v laboratóriu pre chemické a biologické zbrane, by vám mal povedať všetko, čo potrebujete vedieť.

Skutočnosť, že vládou financovanej BBC bol umožnený prístup do tohto prísne tajného zariadenia, je jasné, že táto správa nie je ničím iným ako propagandou falošných správ, ktorá bola starostlivo vytvorená tak, aby zavádzala verejnosť.

Ďalšie prípravy na „chorobu X“ sa uskutočnili aj vďaka financiám od Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov, ktorá pomohla Koalícii pre inovácie v pripravenosti (CEPI) do plánovanej epidémie investovať milióny do startupu Jurata Thin Film Inc. na vytvorenie vakcíny aplikovanej pod jazyk.

Poslaním CEPI je financovať vývoj „platforiem rýchlej reakcie na vývoj vakcín proti chorobe X“ a tiež vývoj mRNA vakcín, ktoré možno podávať deťom a nevedomým ako cukríky.

Teraz už majú vakcínu, môžu začať šíriť vírus. Nemýľte sa, na týchto plánoch sa pracuje už celé roky!

Ako to vieme? Pretože ako to už býva zvykom, elita nám o svojich zámeroch vopred povedala. Volá sa to „odhalenie metódy“. Ide o temnú okultnú praktiku, v ktorej elita vypúšťa balóniky, ktorými podprahovo zverejňuje svoje plány ľudstvu a v prípade nedostatku odporu verejnosti to potom považuje za jej implicitný súhlas.

Globálna elita bola pri plánovaní spustenia choroby X precízna

Všetci vieme, že covid mal generálnu skúšku v rámci cvičenia s názvom Event 201 Pandemic Exercise (Udalosť 201 pandemické cvičenie).

Cvičenie uskutočnila Nadácia Billa a Melindy Gatesových v spolupráci so Svetovým ekonomickým fórom (WEF) v októbri roku 2019, teda len pár mesiacov pred spustením pandémie covidu na ostro v januári 2020.

Nie je prekvapením, že „choroba X“ bola tiež nacvičovaná, tentoraz v Johns Hopkins Center for Health Security (Centrum Johna Hopkinsa pre zdravotnícku bezpečnosť), ktoré 15. mája 2018 vo Washingtone hostilo pandemické cvičenie s náznom „Clade X“.

Na podujatí Clade X poradca pre národnú bezpečnosť USA (NSA) zostavil tím špičkových poradcov, aby diskutovali o záhadnej chorobe, ktorá sa podľa nich najskôr objaví v Nemecku a Venezuele a povedie k obrovským stratám na životoch a ekonomickému kolapsu už počas prvotných 36 hodín.

Ak vám „choroba X“ nedáva absolútne žiadny zmysel, potom vám blahoželáme, ste v dobrej spoločnosti. Každý, kto prežil pandémiu covidu a vyšiel z nej s nedotknutými schopnosťami kritického uvažovania, si myslí presne to isté, čo vy.

Avšak s veľkými znalosťami prichádza aj veľká zodpovednosť. Ako ľudia, ktorí prekukli agendu elity, máme zodpovednosť zabezpečiť, aby bola táto elita braná na zodpovednosť za svoje zločiny.

Elita chápe, že žijeme v kritických časoch a aktuálne začala uskutočňovať svoj dlho pripravovaný plán. Podľa WEF musí verejnosť prestať spochybňovať to, čo nám hovoria odborníci. Aj preto dali tohtoročnému stretnutiu v Davose motto „Obnovenie dvôvery“. Áno, sú to tí istí experti, ktorí sa počas pandémie covidu úplne a okázalo na 100 percent mýlili.

Podľa WEF, ak sa odvážite spochybniť odborníkov, znamená to, že ste takzvaný „konšpiračný teoretik“, o ktorom teraz tvrdia, že je to horšie ako byť teroristom.

Presne tak! Každý, kto propaguje „iné vnímanie reality“ alebo spochybňuje autoritu „odborníkov“, by mal byť v roku 2024 považovaný za „nebezpečnejšieho“ ako terorista. Globálna elita momentálne v rámci prípravy na veľký útok na ľudstvo napína svaly.

WEF je tvrdým zástancom pandemickej zmluvy WHO s cieľom dosiahnuť „právne záväznú dohodu“ medzi 194 členskými krajinami tejto zdravotníckej agentúry spadajúcu pod OSN.

Informátor zo Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) varoval, že globálna „Dohoda o pandémii“ (Pandemická zmluva) je trikom globalistov na zrušenie národnej suverenity krajín a jej nahradenie vládou jedného sveta.

Joe Biden už potvrdil plány podpísať túto zmluvu a tým odovzdať americkú suverenitu a umožniť globálnej elite, aby zaútočila na občanov USA.

Mokrý sen Billa Gatesa o paneloch smrti a laboratóriách eutanázie na každom rohu sa v modelovej spoločnosti Klausa Schwaba, Čínskej ľudovej republike, stáva realitou.

Číňania, ktorí sa tiež húževnato pripravujú na spustenie choroby X, zhromažďujú flotily mobilných krematórií, aby pálili telá na rohoch ulíc, pretože svetová populácia, ktorá je už teraz značne preriedená vakcínami proti covidu, bude zdecimovaná ešte viac.

Pred tromi rokmi kolovalo video, kde sme počuli miliardárskeho eugenika Billa Gatesa opísať svoje „konečné riešenie“ pre ľudstvo.

Vzhľadom na to, čo sme sa naučili z plandémie covidu, môžeme predpokladať, že prípravy na chorobu X boli dokončené za posledných pár rokov, minimálne od roku 2018 počas cvičenia Clade X. Bill Gates je momentálne celý nadšený, že sa jeho „konečné riešenie“ naplní.

Záver

Tak ako? Chystáte sa zapojiť do boja proti plánom globálnej elity na úplnú globálnu nadvládu nad ľudstvom?

Alebo sa budete len nečinne prizerať ako elity napĺňajú svoju zvrátenú agendu?

 

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Pin It