Nová správa dospela k záveru, že lekári zabíjajú viac ľudí ako rakovina

(Ethan Huff, Natural News) Nová správa dospela k záveru, že jednou z hlavných príčin úmrtí v krajinách na Západe sú dnes lekári, presnejšie západná medicína.

Aj keď vezmeme do úvahy úmrtia súvisiace s očkovaním a ďalšie faktory, lekári každoročne zabijú viac ľudí ako rakovina a srdcové choroby, ktoré sú ďalšou hlavnou príčinou úmrtí, o ktorých neustále počúvame v médiách.

Existuje už pomerne veľa „osvetových“ kampaní o rakovine a srdcových chorobách, ale čo riziko predstavované samotnou západnou medicínou?

Nie je načase, aby sme my ľudia začali nosiť malé farebné náramky a organizovať pochody a špeciálne slávnostné dni, kde budeme informovať verejnosť o vražedných nástrahách známych ako západný systém zdravotnej starostlivosti?

Štátom riadená „zdravotná starostlivosť“, tak ako v súčasnosti existuje, sa by sa mala premenovať na „smrtiaca starostlivosť“.

Známy lekár Dr. Vernon Coleman raz povedal, že v tomto systéme „smrtiacej starostlivosti“ teraz zomiera viac ľudí, ako sa ich zachraňuje – takto veľmi sa veci zhoršili odkedy sme sa odklonili od prírody a dostali sa do pazúrov farmaceutických firiem.

„Zdravotná starostlivosť sa mení fenomenálnym tempom,“ varoval Dr. Coleman.

„Vlády zatvárajú malé nemocnice a pohotovostné oddelenia a sústreďujú služby do stále väčších a väčších nemocníc. (Deje sa to preto, aby sme potešili EÚ, ktorej byrokrati veria, že veľké je krásne a väčšie je ešte krajšie).

Pacientom, ktorí potrebujú praktického lekára, sa odporúča, aby radšej zatelefonovali o radu, než aby navštívili ordináciu. (Ospravedlnenie pre to je, že to zachráni planétu znížením spotreby benzínu).

Pacientom, ktorí sa zrania pri nehodách, sa odporúča, aby zatelefonovali a vopred sa objednali, ak si myslia, že budú potrebovať pomoc na pohotovostnom oddelení. Toto všetko môže znieť bizarne. Ale je to pravda.“

(Súvisiace: Pred desiatimi rokmi sme vás varovali, že lekári aj v tom čase zabíjali o 2 450% viac ľudí ako všetky úmrtia súvisiace so zbraňami dohromady.)

 

„Moderná“ medicína je o peniazoch, nie o liečení

Boli časy, keď medicína bola o pomáhaní ľuďom liečiť sa. Dnes sa z toho stal zisk, z ktorého profituje farmaceutický priemysel a veľké korporácie na úkor starostlivosti o pacienta a samotného zdravia.

Dokonca aj v údajne súkromných systémoch zdravotnej starostlivosti, ako je to v Spojených štátoch amerických, farmaceutický priemysel kontroluje spôsob, akým sa pristupuje k chorobe a čo sa predpisuje. Bol vytvorený systém, v ktorom je dnes smrť bežnejšia ako život.

„Veľké problémy sú ignorované a potláčané a tí, ktorí na nich upozorňujú, sú odmietaní ako šialenci, heretici alebo fanatici,“ povedal Dr. Coleman o tom, čo sa stane každému, kto spochybňuje systém zdravotnej starostlivosti v jeho súčasnej zvrátenej podobe.

„Každý, kto sa odváži šíriť pravdu alebo klásť otázky, bude vystavený očierňujúcim kampaniam. Naše ľudské práva a sloboda prejavu boli udusené konsenzom medzi politickými stranami a poslušnými médiami.

Politici a novinárski komentátori sústreďujú svoje úsilie na úzke, špecifické otázky. Veľké otázky, dôležité otázky sa nikdy nekladú. A tak nie je prekvapujúce, že neprichádzajú ani žiadne odpovede.“

Aj keď určite existujú niektoré prvky modernej medicíny, ktoré stále fungujú, najmä vďaka niekoľkým čestným lekárom, ktorí pokračujú v statočnom a svedomitom vzdorovaní systému, čoraz viac ho bránia špeciálne záujmy, ktoré sa viac starajú o peniaze ako o uzdravenie pacientov.

Vo Veľkej Británii, kde žije Dr. Coleman, už neexistuje Národná zdravotná služba (NHS), vládny systém zdravotnej starostlivosti, aby pomáhal pacientom, ale aby sa chránil korupciou a spreneverou financií a degradáciu priorít.

„NHS riadia nekompetentní ľudia, ktorí nikdy nespochybňujú svoje schopnosti, a tak neuznávajú svoje nedostatky,“ napísal.

„Diskusie o zdravotnej starostlivosti sa nikdy nedotýkajú skutočných problémov.“

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si celý článok od Dr. Colemana (v angličtine). Najnovšie správy o západnej medicíne nájdete na stránke BadMedicine.news.

 Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It