Horšie ako CBDC: Globalisti zverejnili plán na celosvetové finančné zotročenie

 

(Mike Adams, Natural News) Ak ste si mysleli, že plány centrálnych bánk v oblasti digitálnej meny (CBDC) zneli dystopicky, počkajte, kým si prečítate novú agendu „jednotnej účtovnej knihy“, ktorú vydala Banka pre medzinárodné zúčtovanie (BIS), známa aj ako „banka centrálnych bánk“.

Plán, ktorý nájdete na tomto odkaze na BIS.org, má názov „Plán budúceho peňažného systému: zlepšenie starého, umožnenie nového“. Úplná analýza je uvedená v najnovšom video podcaste Brighteon Broadcast News uvedenom na konci článku.

Tento nový plán opisuje orwellovsky, globalistami riadenú „jednotnú účtovnú knihu“, ktorá zaznamenáva vlastníctvo všetkých aktív (bankové účty, nehnuteľnosti, dlhopisy, akcie atď.) na centralizovanej burze riadenej globalistami.

Všetok majetok ľudí má byť „tokenizovaný“, čo je proces, ktorý BIS popisuje ako „evidencia vlastníctva finančných alebo reálnych aktív, ktoré existujú v tradičnej účtovnej knihe, no po novom sa táto evidencia bude nachádzať na programovateľnej platforme“.

„Jednotná účtovná kniha“ bude obsahovať „programovateľné“ položky, čo znamená, že vaše vlastníctvo aktív môže byť kedykoľvek odvolané alebo zmenené podľa želaní sociálneho inžinierstva globalistov. Ak napríklad vystúpite proti obchodovaniu s deťmi alebo proti mrzačeniu detí (operáciami na zmenu pohlavia), všetky vaše aktíva môžu z „jednotnej účtovnej knihy“ zmiznúť.

Ak by vás to zaujímalo, tak takto bude vyzerať realizácia sloganu „nebudete nič vlastniť a budete šťastní“ od známych zloduchov zo Svetového ekonomického fóra (WEF).

Táto centralizovaná, globalistami kontrolovaná „jednotná účtovná kniha“ je v ostrom kontraste s kryptomenami, ktoré sú evidované v decentralizovaných, distribuovaných účtovných knihách bez žiadnej centrálnej riadiacej autority.

Väčšina blockchainov je navyše neprogramovateľná a tiež nemenná, čo znamená, že nikto sa nemôže vrátiť v čase a spätne zmeniť napríklad záznamy v hlavnej knihe pre bitcoiny.

Teraz je už úplne jasné, že západní finanční globalisti sú vo vojne s ľudskou slobodou a decentralizáciou a že kryptomeny sú na strane ľudskej slobody, vlastnej správy majetku a sebaurčenia.

Vlastná úschova kryptomien znamená, že globalisti vám ich nemôžu vziať

To, čo chcú globalisti dosiahnuť, je systém aktív a financií, kde nikdy nebudete mať nič v správe.

Keď napríklad vložíte peniaze do banky, nemáte tieto peniaze v úschove. Banka áno. A banka sa môže kedykoľvek rozhodnúť, že vám ich zabaví, zmrazí vám účet alebo vyhlási bankrot a vaše aktíva v banke sa v tom momente zablokujú.

Vláda alebo orgán činný v trestnom konaní môže tiež nariadiť zaistenie týchto aktív a banka im ochotne vyhovie.

Na druhej strane, keď držíte kryptomenu, zlato alebo striebro, máte ich v úschove a nikto vám ich nemôže zobrať inak ako násilím. Držanie bitcoinov napríklad v kryptopeňaženke vám dáva úplnú kontrolu a teda vlastníctvo nad týmito aktívami.

Prístupové kódy k bitcoinom môžete držať dokonca aj v pamäti vo vašej hlave a vtedy vám ich nemôžu zobrať ani násilím.

Ešte lepšie je, ak na ochranu svojich osobných údajov použijete kryptomenu ako je Monero. Vtedy nikto ani neuvidí, koľko kryptomincí máte v držbe alebo ako ich míňate.

BIS chce „zharmonizovať“ všetky centrálne banky pod centralizovanou globalistickou kontrolou

Zo zhrnutia vyššie uvedeného dokumentu BIS hneď zisťujeme, že BIS plánuje vo svojej novej „jednotnej účtovnú knihe“ sledovať všetky aktíva emitované centrálnymi bankami.

Inými slovami, toto je ešte väčšie ako len CBDC, pretože kombinuje aktíva všetkých centrálnych bánk a zároveň tokenizuje a kontroluje nehnuteľné aktíva, akcie, dlhopisy, dôchodky a čokoľvek iné, čo môže byť reprezentované prostredníctvom digitálnych záznamov.

„Nový typ infraštruktúry finančného trhu – jednotná účtovná kniha – by mohol zachytiť všetky výhody tokenizácie kombináciou peňazí centrálnej banky, tokenizovaných vkladov a tokenizovaných aktív na programovateľnej platforme.“

V dokumente BIS sa ďalej uvádza, že všetky tokenizované aktíva môžu podliehať regulačným pravidlám stanoveným vládami. Patria sem nariadenia týkajúce sa slobody prejavu, klimatických zmien, akceptovania LGBT agendy, súladu s požiadavkami na očkovanie atď.

Z dokumentu citujeme:

„…táto dvojaká povaha tokenov by sa dala s dobrým efektom využiť v prostredí dohľadu a dodržiavania predpisov priamym zabudovaním funkcií dohľadu do samotného tokenu, ktorý môže byť prispôsobený špecifickým pravidlám.“

Výsledkom toho všetkého má byť, že globalisti budú mať úplnú kontrolu nad vaším majetkom a vlastníctvo všetkých vašich aktív, či dokonca samotná existencia týchto aktív bude podliehať čoraz šialenejším globalistickým pravidlám o akceptovaní propagandistických klamstiev o klíme, transgenderizme, mrzačení detí, voľbách, pandémii, vojnách, vakcínach a iných agendách.

A ak nevyhoviete ich požiadavkám napríklad na transhumanizmus, všetky vaše aktíva z večera do rána zmiznú.

To je dôvod, prečo sú vlády, centrálne banky a BIS úplne vydesené myšlienkou vlastnej správy majetku, kde si jednotlivci udržujú vlastníctvo a kontrolu nad svojimi vlastnými aktívami.

A to je presne aj dôvod, prečo je vlastná správa majetku dokonalou odpoveďou, ako uniknúť tejto globalistickej tyranii. Ak chcete mať vôbec nejaký majetok, musí ísť o majetok držaný fyzicky vo vlastnej úschove.

Bankové účty nie sú vo vašej správe. Nie sú v nej ani akcie, dlhopisy, kataster nehnuteľností či takmer akýkoľvek iný investičný nástroj. Nehnuteľnosť môže byť vo vašej správe, ak na pozemku aj bývate, alebo ak si môžete uplatniť fyzickú prítomnosť v mieste, kde sa majetok nachádza.

Zlato a striebro vo vašom vlastníctve sú samozrejme aktíva, ktoré máte vo vlastnej réžii. A kryptomena, keď ju držíte vo vlastných peňaženkách s vlastnými kľúčmi (alebo vo vašej pamäti), je samozrejme ideálnou formou vlastnej úschovy.

Preto inteligentní ľudia v súčasnosti premieňajú oficiálne ničím nekryté meny na zlato, striebro a krypto.

Obsah najnovšieho podcastu

Zistite viac o pláne BIS na úplnú globalistickú kontrolu nad všetkými vašimi aktívami v najnovšom podcaste Brighteon Broadcast News:

  • Rusko potvrdilo, že svetu bude predstavená nová rezervná mena BRICS krytá zlatom.
  • Americká ministerka financií Janet Yellenová sa pred čínskym predstaviteľom ukláňa ako ufňukaný pes.
  • Čína obmedzila vývoz gália a germánia, čím dusí americké dodávateľské reťazce (hlavne výrobu čipov).
  • Masívny výrobný závod Starlink v centrálnom Texase bol vyfotený s obrovskými podzemnými tunelmi.
  • BIS zverejňuje plán totálneho celosvetového zotročenia más.
  • Všetky finančné aktíva majú byť „tokenizované“ a kontrolované „jednotnou účtovnou knihou“.
  • Globalisti môžu „jednotnú účtovnú knihu“ kedykoľvek zmeniť, aby vám odobrali majetok na základe vášho sociálneho kreditného skóre.
  • Celý rozhovor s Dr. Kirkom Moorom, ktorý je prenasledovaný vládou USA.
  • Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: badatel.net
Pin It