Informátori z Bidenovej administratívy tvrdia, že budú zavedené nové lockdowny, horšie ako predtým

 

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Skupina zasvätených osôb zvnútra Bidenovej administratívy odhalili plány na implementáciu nových totálnych drakonických lockdownov z dôvodu covidu v celej Amerike (a zrejme aj v Európe), ktoré majú začať v polovici septembra.

Viacerí informátori z Bidenovej dopravnej polície (TSA) a pohraničnej stráže tvrdia, že Bidenov režim plánuje znova uzamknúť Ameriku „tvrdšie a dlhšie ako kedykoľvek predtým“, aby mohol implementovať agendu Veľkého Resetu Svetového ekonomického fóra (WEF).

Prvý informátor, vysoký predstaviteľ TSA, sa obrátil na portál Infowars a citoval utorkové stretnutie, na ktorom manažérom TSA oznámili, že sa dokončujú nové memorandá a pravidlá, ktoré znovu zavedú prísne nosenie rúšok, počnúc pracovníkmi TSA a zamestnancami letísk už od polovice septembra.

Stránka Infowars.com uvádza:

Prvý zdroj je vysoký predstaviteľ TSA, ktorý je dôveryhodný a známy portálu Infowars. Ten obrátil na Infowars a citoval utorkové stretnutie, na ktorom manažérom TSA bolo povedané, že sa dokončujú prípravy na zavedenie lockdownov.

Predstaviteľ TSA tiež povedal, že budúci týždeň dostanú nové usmernenia o tom, ako budú obmedzenia eskalovať – do polovice októbra budú piloti, letový personál, cestujúci a letiskoví patróni musieť nosiť rúško.

Po vypočutí manažéra TSA portál Infowars oslovil svoj ďalší dôveryhodný zdroj z pohraničnej stráže, ktorý je tiež vyššie postaveným vedúcim pracovníkom. Tento zdroj potvrdil, že rovnaké príkazy boli vydané aj pohraničnej stráži.

Bolo im povedané, že to nie je otázka „či“, ale „kedy“ sa oficiálne čísla covidu vrátia. Do polovice októbra očakávajú návrat k politike núteného rúškovania, ktorú Bidenova administratíva predtým len neochotne ukončila po masívnom tlaku verejnosti.

Obom informátorom bolo povedané, že tieto opatrenia budú zavedené v tandeme s hystériou okolo nového „variantnu“ covidu, o ktorom médiá hlavného prúdu informovali tento týždeň.

Video s Alexom Jonesom si môžete vypočuť tu:

 
 

Analýza portálu Infowars je jasná:

Načasovanie tohto nového zavedenia locdownov je ideálne na to, aby upadajúca Bidenova administratíva dostala krajinu späť do stavu núdzového stavu či dokonca stanného práva, aby ešte viac rozdelila a zmiatla verejnosť a vytvorila predpoklady pre najväčšie zasahovanie do volieb v histórii (poznámka: v roku 2024 majú byť v USA prezidentské voľby).

Alex Jones mnohokrát varoval, že systém obnoví biomedicínsku tyraniu. A spustenie tejto novej krízy v septembri umožní vytvoriť situáciu, ktorá by umožnila používanie poštových hlasovacích lístkov pre nasledujúce prezidentské voľby.

Pamätajte, že pre Bidenovo víťazstvo v minulých voľbách boli rozhodujúce hlasovacie lístky zaslané poštou.

Teraz vieme, že pandemické lockdowny boli medzinárodnou psychologickou vojnovou operáciou riadenou americkým ministerstvom obrany a Pentagonom. Krajiny na celom svete implementovali kampane strachu na politické účely a na pretláčanie experimentálnych „vakcín“.

Záver

Tentoraz však už budú masy ľudí na celom svete pebudené, vedomé si globalistických plánov na uzurpovanie moci nad ľudstvom a nebudú už také poslušné voči hystérii rozpútanej médiami hlavného prúdu.

Jednoducho povedané, tieňová svetovláda začína byť zúfalá a správa sa ako zviera zahnané do kúta.

 

Autor: Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Pin It