Bývalý viceprezident Pfizeru hovorí, že ďalšia umelo vytvorená kríza podobná covidu je veľmi blízko

 

(Ethan Huff, Natural News) Ako súčasť svojej temnej kampane na prevrátenie ďalších domino tehličiek spojených s Veľkým resetom a masívnym znížením svetovej populácie sa globalisti horlivo pripravujú na rozpútanie ďalšej krízy verejného zdravia, podobnej Covid-19, no navyše doplnenú o tvrdé lockdowny a iné hrôzy, ktoré majú dokončiť covidom načatú prácu.

Podľa bývalého viceprezidenta spoločnosti Pfizer Michaela Yeadona je svet momentálne „bližšie než kedykoľvek predtým“ k rozpútaniu ďalšej vykonštruovanej krízy, ktorá bude rovnako ako covidová kríza kompletne vymyslená.

Hlavným účelom tejto novej krízy bude nastolenie maximálnej tyranie a teroru na masách ľudí, čo má následne viesť k zavedeniu Nového svetového poriadku s oveľa menším počtom obyvateľov.

„Výroba potravín a hnojív sa momentálne nachádzajú v ohrození a je to zámerné,“ varoval Yeadon v nedávnom rozhovore (uvedenom nižšie).

„Rozbíjajú prostriedky na výrobu dostatočného množstva kalórií na udržanie 7,8 miliardy ľudí nažive. A kde si myslíte, že to skončí? Odpoveďou je masový hlad, vojna a globálna migrácia – to sa stane, ak vy a všetci ostatní sa rozhodnete nerobiť vôbec nič.“

(Súvisiace: Pozrite si správu o 71 dokumentoch spoločnosti Pfizer, kde sa dozviete viac o zločinoch proti ľudskosti spáchaných farmaceutickými firmami.)

Varovanie Mike Yeadona si môžete vypočuť na tomto videu:

Globalisti prichádzajú po všetko, čo je ľuďom blízke a drahé

To, v čom práve teraz žijeme, je podľa Yeadona rozsiahly vedecký program totálnej depopulácie všetkých „zbytočných jedákov“, teda každého, kto nie je pre „elitu“ globalistov ako otrok.

Pod rúškom boja proti globálnemu otepľovaniu a klimatickým zmenám globalisti systematicky ničia existujúci globálny poriadok, ktorého hlavnou zložkou sú rozsiahle poľnohospodárske systémy potrebné na udržanie výživy a prosperity súčasnej globálnej populácie s približne ôsmimi miliardami ľudí.

 

Vieme, že len veľmi málo ľudí dnes prosperuje a má adekvátnu dostupnosť jedla, najmä v krajinách tretieho sveta, ktoré už nedostávajú zásielky obilia z Ukrajiny.

„Teraz si prichádzajú po naše deti; prichádzajú po naše jedlo; prichádzajú po naše zdroje; prichádzajú po každú formu energie. Všetko to vypnú – oni sa na nič nehrajú, myslia to vážne,“ poznamenal Alex Jones.

„Vypúšťajú vírusy a obviňujú z toho globálne otepľovanie. Prerušujú zásobovanie potravinami a obviňujú globálne otepľovanie. Začínajú vojny a obviňujú globálne otepľovanie. Vytvárajú ekonomické a kultúrne systémy totálnej revolúcie a kolapsu.

Vytvárajú to všetko, čo sa deje v globálnom otepľovaní – Veľký reset, priznávajúc, že ​​toto je ich plán a potom sa začnú vydávať za „záchrancov“, aby po spôsobenej deštrukcii z popola povstala svetová vláda a transhumanistický globálny systém,“ dodal Alex Jones

Mike Yeadon tiež hovorí, že sme uprostred najhoršieho globálneho zločinu, ktorý bude trvať kto vie ako dlho a jeho zámerom je totálna kontrola a odstránenie slobody každého. Verí, že kým bude plán dokončený, zabijú mnohé ďalšie milióny, ak nie miliardy ľudí.

„Zložky vakcín, ktoré použili, prehnané PCR testovanie, vysielanie správ založených na strachu v médiách – všetky tieto veci nacvičovali armády a ľudia, ktorých by sme mohli považovať za „neľudské beštie“ najmenej 25 rokov a možno aj dlhšie,“ varuje Yeadon.

„Nevráti sa to k starému normálu. Po prvé, to nikdy nebolo ich zámerom. Nestane sa to, pretože nikdy neexistoval žiadny skutočný jav, ktorý by teraz pominul. Takže, ak sa podriadite tejto tyranii, skončí sa to stratou vašej slobody a pravdepodobne aj života.“

Záver

Nezabudnite si pozrieť celý videoklip vyššie, aby ste počuli zvyšok toho, čo Mike Yeadon povedal o tom, čo sa čoskoro privalí na svet.

Najnovšie správy o hrôzach, ktoré sa majú najbližšie objaviť na svetovej scéne, nájdete na stránke Collapse.news.

 

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It