Bill Gates chce napumpovať mRNA do potravín, aby nútene zaočkoval aj neočkovaných

 

(Baxter Dmitrij, Newspunch) Keďže globalistická elita stále zisťuje, že je čoraz ťažšie presvedčiť ľudstvo, aby sa podvolilo očkovaniu proti covidu a nekonečným posilňovacím dávkam, musia nájsť nové prefíkané spôsoby, ako nám vnútiť svoje „vakcíny“.

Stránka People’s Voice (Hlas ľudu) je odhodlaná naďalej hovoriť pravdu mocným do očí a brať elitu na zodpovednosť. Ak mainstreamové médiá nebudú robiť svoju prácu dôsledne, niekto musí. Ale sami to nezvládneme. Preto aj vy šírite tieto informácie doširoka a doďaleka.

Podávanie správ o zločineckej globalistickej elite je práca na plný úväzok, pretože, ako nám hovorí Biblia, bezbožní nespia.

Ako príklad si vezmite Billa Gatesa. Namiesto toho, aby priznal, že ľudstvo sa prebudilo do pravdy o katastrofálnych následkoch experimentálnych „vakcín“ proti Covid-19, Gates, ktorý ani nie je lekár, zdvojnásobuje svoje úsilie na tajné zaočkovanie sveta.

Podľa miliardárskeho eugenika majú hospodárske zvieratá, vrátane kráv, ošípaných a sliepok, nedostatočnú genetiku. A jediný spôsob, ako „opraviť“ túto ich genetiku, je „zaočkovať“ každé hospodárske zviera na svete novými mRNA vakcínami.

Gates, s ktorým sa rozviedla manželka kvôli jeho blízkemu vzťahu so zosnulým pedofilom Jeffreym Epsteinom, navštívil Langhill Farm na Edinburskej univerzite, aby tam založil Globálnu akadémiu poľnohospodárstva a potravinovej bezpečnosti.

Arogancia a sebaistota globálnych zločincov narastá

Namiesto toho, aby sa Gates skrýval a zahmlieval, ako to robil pred pandémiou covidu, vyzerá to, že sa už pohodlne a nezakryto chváli tým, že napumpuje mRNA vakcíny do hospodárskych zvierat určených pre naše taniere.

Gates sa stáva čoraz arogantnejším a už sa vôbec nehanbí za to, že otvorene informuje o svojich skutočných zámeroch pre celú planétu priamo pred našimi očami.

Pokiaľ všetky zvieratá, vrátane zvierat určených ako potrava pre ľudí, nebudú opichané najnovšími jedmi od Big Pharmy, podľa Gatesa zostanú zásoby jedla „špinavé“. Len on a jeho globalistickí prisluhovači môžu „dezinfikovať“ prírodu novými chemikáliami a technikami modifikácie DNA – o čo sa pokúšajú aj u ľudí.

„Nadácia Bila a Melindy Gatesových spolupracuje s DFID na veľkom množstve projektov a medzi ne patrí aj práca, ktorú spolu robíme v oblasti hospodárskych zvierat,“ uviedol Gates s odkazom na Ministerstvo pre medzinárodný rozvoj so sídlom vo Veľkej Británii.

„Pomáhať zvieratám prežiť buď vakcínami, alebo lepšou genetikou, pomáhať im byť produktívnejšími – bude v potravinárstve znamenať veľkú vec.“

Ako to zvyčajne robí, Gates toto všetko začal hraním sa na Boha so životmi iných ľudí, keď experimentoval na ľuďoch v krajinách tretieho sveta, ktorý považuje za svoje osobné ihrisko.

Zverstvá Bila Gatesa spáchané v Afrike

Podľa Roberta F. Kennedyho juniora, každý, kto je pripravený dovoliť Billovi Gatesovi diktovať svetu vlastnú zdravotnícku politiku, by sa mal dlho a dôkladne pozrieť na jeho históriu v Afrike.

„Možno milióny detí zomreli zbytočne,“ tvrdí Kennedy junior, ktorý zdieľal informácie z recenzovaného článku v uznávanom časopise.

„Každý, kto obhajuje Billa Gatesa a Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), musí vysvetliť prípad Morgensen et al 2017. Toto je recenzovaná publikácia v uznávanom časopise od popredných vedcov, ktorá popisuje výsledky podobné genocíde,“ povedal Kennedy Jr.

Robert F. Kennedy junior tiež kritizoval Gatesa a jeho „mesiášske presvedčenie, že je vyvolený, aby zachránil svet pomocou technológie“.

„Vakcíny sú pre Billa Gatesa strategickou filantropiou, ktorá živí jeho mnohé podniky súvisiace s očkovaním (vrátane ambície Microsoftu kontrolovať globálnu iniciatívu v oblasti Vacination-ID, čiže očkovacie pasy) a dáva mu diktátorskú kontrolu nad globálnou zdravotnou politikou – špičkou korporátneho neoimperializmu,“ napísal Robert F. Kennedy junior.

„Zdá sa, že Gatesova posadnutosť vakcínami je živená mesiášskym komplexom, že je vyvolený, aby zachraňoval svet pomocou technológie a jeho božskou ochotou experimentovať so životmi pre neho podradných ľudí“.

Keďže Gates vníma chudobných ľudí tak, že majú menšiu hodnotu ako on, stávajú sa pokusnými králikmi pre všetky jeho novodobé snahy zmeniť celý svet na svoj obraz.

Otázkou však zostáva: Budú takto upravené vajcia skutočne bezpečné? Bude to mäso vhodné pre ľudskú konzumáciu? Alebo bude obsahovať rovnaké mRNA modifikácie, ktoré sa vyskytujú u ľudí po covidových „vakcínach“?“ Čo urobia tieto „vakcíny“ s potravinami, ktoré sa vyrábajú a predávajú masám ľudských bytostí?

Reakcie ľudí na najnovšie zlovestné plány Billa Gatesa

„Čoskoro budeme jesť choré zvieratá so zmenenou DNA z tých istých mRNA vpichov, ktoré prispievajú k pandémii náhlych úmrtí,“ varoval účet na Twitteri s názvom DJ Freedom Rocket.

„Čo by sa tak asi mohlo pokaziť…“

Iný komentátor na to odpovedal, že očividne už jeme „plne zaočkované“ živočíšne produkty, nehovoriac o všetkých geneticky modifikovaných (GMO) rastlinných produktoch, ktoré sú na trhu a v potravinách už desaťročia.

„Viete o správach, že farmafirmy sa teraz snažia vstreknúť mRNA do potravín?“ spýtal sa ten istý účet.

„Do ovocia a zeleniny? Do krmiva pre zvieratá? Do falošných vakcín pre hospodárske zvieratá? Malthusiánci majú v úmysle otráviť naše zásoby potravín.“

Dnešné udalosti sa plánovali desaťročia

Toto všetko sa pripravovalo dlhé roky. Pred trinástimi rokmi sa Gates stretol s ďalšími globalistami, vrátane Warrena Buffetta, Davida Rockefellera, Georgea Sorosa, Michaela Bloomberga, Teda Turnera či Oprah Winfreyovej.

Na tomto stretnutí sa podujali vykúzliť koordinovanú odpoveď na „problém“ populačného rastu, ktorý všetky tieto postavy vnímajú ako hrozbou pre „ľudskú rasu“ – čo znamená pre nich samých a ich nečestne nadobudnuté bohatstvo a okázalý životný štýl, ktoré boli postavené na chrbtoch práve tých ľudí, ktorých sa teraz pokúšajú vyhubiť.

Je znepokojujúce, že Gates je teraz najväčším súkromným vlastníkom poľnohospodárskej pôdy v Amerike.

Podľa minuloročného vydania Land Report 100, každoročného prieskumu najväčších vlastníkov pôdy v krajine, Bill Gates nedávno kúpil 270 000 akrov pôdy v celej severnej Amerike. Poškuľuje tiež po poľnohospodárskej pôde v subsaharskej Afrike a južnej Ázii.

Analytici teraz spájajú jednotlivé body jeho agendy týkajúce sa projektov hromadného očkovania, génovej modifikácie hospodárskych zvierat a jeho nákupy poľnohospodárskej pôdy.

Kritici sa nemôžu zbaviť obáv, že program globálnej elity o zmocnení sa zásob svetových potravín sa pomaly napĺňa.

V januári 2020 Gatesova nadácia oznámila vytvorenie neziskového subjektu s názvom Gates Ag One, ktorého cieľom je „zrýchliť úsilie poskytnúť drobným farmárom v rozvojových krajinách prístup k cenovo dostupným nástrojom a inováciám, ktoré potrebujú na udržateľné zlepšovanie výnosnosti plodín a prispôsobenie sa účinkom zmeny klímy“.

Spustenie tohto projektu prišlo krátko pred neúspechom Aliancie za zelenú revolúciu v Afrike (AGRA), ktorú v roku 2006 spoločne založili Gatesova a Rockefellerova nadácia.

„Prečo by sa inak Gates okrem zjavnej finančnej návratnosti svojej investície zaujímal o geneticky modifikované hospodárske zvieratá?

Aj keď nepoznáme vnútorné fungovanie mysle globalistov, mohli by sme zvážiť niekoľko teórií, ktoré v konečnom dôsledku končia rovnakým výsledkom – vlastníctvom a kontrolou skoncentrovanou u niekoľkých samozvaných elít s Gateom ako ich hovorcom, “ komentovala Rhoda Wilsonová z portálu Expose News.

Jedným z možných cieľov Gatesa pri presadzovaní geneticky modifikovaných hospodárskych zvierat je ich zdecimovať a prinútiť ľudí, aby v budúcnosti jedli hmyz a v laboratóriu pestované anorganické náhradné potraviny, čím v podstate u ľudí eliminujú slobodu výberu.

Jacob Bruns, píšuci pre stránku Headline USA, vysvetľuje:

„Z pohľadu svetových miliardárov zostávajú už len náboženské a politické ‚prekážky‘, ktoré by mohli brániť ich masovému experimentovaniu .“

A nemohol mať väčšiu pravdu.

Nie je náhoda, že globalistická elita združená v Svetovom ekonomickom fóre (WEF) aktívne pracuje na rozvrátení náboženstiev a snaží sa presvedčiť ľudstvo, že „Boh je mŕtvy a Ježiš je falošná správa“.

Záver

Globálna elita na čele s postavami ako Klaus Schwab a Bill Gates sú v súčasnosti ako takí darebáci či zloduchovia v kreslenom filme. Teda až na to, že sú skutoční a neuveriteľne nebezpeční.

Alternatívne média, vrátane nás sme odhodlaní pokračovať vo zverejňovaní správ, ktorých sa mainstreamové médiá neodvážia dotknúť. Ale sami to nezvládneme. Potrebujeme vašu pomoc v šírení informácií a zdieľaní pravdy doširoka a doďaleka.

Pridajte sa preto k nám v našej misii vzdelávať masy o tom, čo sa skutočne deje v zákulisí dnešného sveta. Sme v tom všetci spolu!

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It