Bill Gates a jeho globalistická kabala sa práve chystajú dokonať svoje ovládnutie sveta

(Ethan Huff, Natural News) Už nie je žiadnym tajomstvom, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) bola militarizovaná za účelom vytvorenia globálneho medicínskeho policajného štátu plne kontrolovaného globalistami.

Teraz tiež vieme, že hlavným sponzorským darcom vykonávajúcim dohľad nad WHO nie je nikto iný ako známy miliardársky eugenik a zloduch Bill Gates.

S Gatesom na čele WHO napreduje plnou parou smerom k implementácii celosvetového systému medicínskej tyranie, možno najvýraznejšie prostredníctvom blížiacej sa implementácie takzvanej „pandemickej zmluvy“.

Každý členský štát WHO bude právne viazaný touto pandemickou tyraniou. Dokonca to členské štáty nemusia jednotlivo schvaľovať, ba ani uznávať – ak to zakotví WHO, tak to bude musieť dodržiavať a podriadiť sa tomu každý.

Stručne povedané, „pandemická zmluva“ zruší princípy rešpektovania ľudskej dôstojnosti jednotlivca, ľudských práv a základných slobôd. Generálnemu riaditeľovi WHO, ako aj nevoleným regionálnym riaditeľom poskytne diktátorské právomoci a kontrolu nad svetom.

Už nebude viac súkromia, keďže cenzúra sa rozšíri do každej poslednej štrbiny ľudského života. A nakoniec k tomu všetkému budú celosvetovo povinné „očkovacie pasy“ a nástroje digitálnej globálnej identifikácie.

Koronavírus, respektíve Covid-19, bol len generálnou skúškou pre všetky tieto veci. Nabudúce, ako sľúbil sám Bill Gates, sa živé cvičenie stane realitou a uvrhne svet do absolútnej temnoty.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď Gates vyvinul enzým nazývaný luciferáza na zahrnutie do vakcínových injekcií?)

Trump síce prerušil financovanie WHO, v skutočnosti len presmeroval financie do aliancie GAVI, ktorú tiež ovláda Bill Gates

Od svojho založenia v roku 1948, teda v tom istom roku, keď bol založený štát Izrael, WHO fungovala ako hovorca rôznych priemyselných odvetví. Od tabakového cez farmaceutický priemysel až po všetko medzi tým, WHO pôsobila v mene veľkého biznisu na úkor nás ľudí.

Doteraz boli chápadlá WHO obmedzené. Plánom však je, aby dosiahli a ovládli každý posledný kút na planéte Zem. A za to, čo čoskoro postihne miesta, ktoré nazývame našimi domovmi, je z veľkej časti zodpovedný práve zloduch Bill Gates a jeho globalistická kabala.

Bývalý americký prezident Donald Trump pozastavil všetko americké financovanie WHO. Mnohí si však v tom čase neuvedomili, že Trump jednoducho iba presmeroval tieto financie do aliancie GAVI, čo je „charita“ na distribúciu vakcín ovládaná, uhádli ste, Billom Gatesom.

 

Tieto peniaze určené pre GAVI pravdepodobne poslal Bill Gates späť do WHO v rámci lsti, ktorá sa stala normou v dnešnej politike. Ľavica bojuje s pravicou a pravica s ľavicou, ale za nitky ťahá vždy ten istý vták.

Majte na pamäti, že Bill Gates má viacero spôsobov, ako nasmerovať financovanie do WHO a na uskutočňovanie jej globalistickej agendy.

Robí tak nielen prostredníctvom GAVI, ale aj prostredníctvom neslávne známej Nadácie Billa a Melindy Gatesových, ako aj prostredníctvom Strategic Advisory Group of Experts (SAGE), UNICEF a Rotary International.

WHO má dvojročný rozpočet približne 4,84 miliardy dolárov, z čoho 1 miliarda dolárov pochádza priamo od Billa Gatesa.

Stručne povedané, Gates má extrémny vplyv na WHO, pretože platí za veľkú časť jej operácií, čo mu umožňuje nenáležitým spôsobom kontrolovať svetové záležitosti. V čase, keď USA prestalo financovať WHO, bol Gates oficiálne ich najväčším prispievateľom.

Záver

Gatesovým plánom je spustiť zdravotný plán „Jeden svet“, ktorý bude kontrolovať samotná WHO spolu s Organizáciou pre výživu a poľnohospodárstvo  (FAO), Programom OSN pre životné prostredie (UNEP) a Svetovou organizáciou pre zdravie zvierat (WOAH).

Všetky tieto skupiny spoločne plánujú odstrániť ľudské práva a podmaniť si celú planétu pod novú paradigmu medicínskej tyranie, ktorú si vymyslel Gates a jemu podobní.

Je to nimi naplánovaný „Nový svetový poriadok“, ktorý sa napĺňa priamo pred našimi očami. Za žiadnych okolností im ho však nesmieme dovoliť zrealizovať. Ešte je čas to zastaviť.

Najnovšie správy o Billovi Gatesovi nájdete na stránke Evil.news.

 Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

 

Pin It