13 štátov sa dohodlo, že vyvolajú globálny hladomor prostredníctvom zničenia poľnohospodárstva

(Mike Adams, Natural News) Hovoria nám, že výroba potravín je vraj zlá pre planétu. Globalisti trvajú na tom, že na „záchranu“ planéty musia byť farmy na celom svete zatvorené.

Pod rúškom znižovania „emisií metánu“ podpísalo trinásť krajín prísľub umelo vytvolať globálny hladomor pomocou odstránenia poľnohospodárskej výroby a zatvorenia fariem.

Týchto trinásť krajín, ktoré začiatkom roka 2023 oznámilo založenie Globálneho metánového habu združujúceho krízových inžinierov, ktorí využívajú verejnú paniku na zničenie svetových zásob potravín, sú:

Argentína, Austrália, Brazília, Burkina Faso, Čile, Česká republika, Ekvádor, Nemecko, Panama, Peru, Španielsko, Spojené štáty americké a Uruguaj.

Predstavte si, že v Austrálii, Brazílii a USA neexistuje žiada mäsovýroba. Toto presne je cieľ globalistov. Navyše pripúšťajú, že toto všetko je súčasťou klimatického podvodu, o ktorom je dokázané, že ide o šarlatánsky vedecký nezmysel.

Ako hovorí Luis Planas, španielsky minister poľnohospodárstva, rybolovu a výživy:

„Spoločný záväzok medzinárodného spoločenstva znížiť emisie metánu z poľnohospodárstva vnímam ako prostriedok na dosiahnutie cieľov, ktoré sme podpísali v Parížskej dohode o klíme.“

„Potravinové systémy sú zodpovedné za 60% emisií metánu,“ varuje Marcelo Mena, generálny riaditeľ Globélneho metánového habu.

Ďalej hovorí, že poľnohospodárstvo ničí planétu. Preto tá ich požiadavka na zatvorenie fariem. Bez fariem však nemáte jedlo. A bez jedla dostanete presne to, po čom cez víkend volala Kamala Harrisová (viceprezidentka USA): „Znížená populácia.“

Agenda depopulácie už nie je ani tajomstvom. Dokonca sa ňou chvália.

Tu je ich logika: JEDLO = GLOBÁLNE OTEPĽOVANIE. Takže útočia na jedlo a robia ho nedostupným.

 

Kravy a kurčatá majú byť nahradené cvrčkami a larvami hmyzu

Pripravte sa na pochutnávanie si na chrumkavých plackách s falošným mäsom a cvrčkových McNuggets. Čoskoro budete jesť chrobáky, nakoľko mäso bude úplne nedostupné, pretože vlády zatvárajú farmy a ranče.

Ako vysvetľuje novinár Leo Hohmann:

„Z tohto ich jazyka môžeme predpokladať, že medzi praktiky, o ktorých sa uvažuje, patrí nahradenie veľkej časti hovädzieho dobytka aj bravčového a kuracieho mäsa, na ktoré sa dnes populácia spolieha kvôli bielkovinám. Namiesto nich majú byť na jedálnom lístku larvy hmyzu, múčne červy, cvrčky atď.“

OSN, Svetové ekonomické fórum (WEF) a ďalšie mimovládne organizácie už roky propagujú bezmäsité stravovanie a konzumáciu hmyzích bielkovín.

Globalistickí miliardári investovali veľké peniaze do budovania masívnych tovární na hmyz v štáte Illinois (USA), v Kanade a v Holandsku, ktoré produkujú múčne červy, cvrčky a iné chrobáky. Tie sú spracovávané na prísady, ktoré sa majú primiešavať do potravín. Deje sa tak často bez jasného označenia na obaloch, ktoré by mali ľudí presne informovať o tom, čo jedia.

Hohmann sa odvoláva aj na predpoveď organizácie Deagel Corporation, ktorá predpokladá zníženie populácie USA do roku 2025 takmer o 70%, pričom hovorí:

„Neexistuje účinnejší spôsob vyľudnenia ako vojna, hlad a mor (alebo epidémie iných chorôb). Nie je zaujímavé, že práve teraz sú v hre všetky 3 rokmi overené spôsoby genocídy?“

súvisiacom článku Michael Snyder z blogu The Economic Collapse píše:

„Globálne zásoby potravín sa stále zužujú a celosvetový hlad stúpol na mimoriadne alarmujúcu úroveň. Podľa OSN takmer 30% svetovej populácie nemá práve teraz stály prístup k jedlu a existuje približne 900 miliónov ľudí, ktorí čelia závažnej potravinovej neistote.“

 

Autor: Mike Adams, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It