Covidové vakcíny 25-násobne zvyšujú riziko skorého nástupu demencie

 

(Ethan Huff, Natural News) Investigatívec Steve Kirsch vypustil ďalšiu bombu týkajúcu sa „vakcín proti koronavírusu Covid-19“, ktoré sú podľa neho spojené s 25-násobným zvýšením rizika skorého nástupu demencie.

Kirsch sa rozprával so zdravotnou sestrou v rehabilitačnom zariadení pre dlhodobý pobyt seniorov, ktorá pracuje v ošetrovateľstve 32 rokov. Povedala mu, že nikdy nevidela nič podobné tomu, čo vidí teraz, pokiaľ ide o obrovské množstvo nových prípadov demencie, ktoré sa objavujú všade okolo nej.

Pred covidom zdravotná sestra len zriedka videla, že by niekto náhle bez zjavného dôvodu prejavoval správanie podobné demencii, akým sú napríklad náhle vznikajúce halucinácie. Boli to nanajvýš dva prípady za rok, no pravdepodobnejšie to bola skôr nula – až do príchodu covidu.

Len za posledných 12 mesiacov zaznamenala zdravotná sestra skorý nástup symptómov demencie takmer 50-krát, čo predstavuje 25-násobné zvýšenie miery demencie v dôsledku masového očkovania proti covidu.

Miera úmrtnosti v zariadeniach starostlivosti o seniorov rovnako explodovala. V normálnom júli by v zariadení, kde pracuje zdravotná sestra, zomrelo možno sedem klientov. Tento rok došlo už k 150 úmrtiam, čo malo za následok mimoriadne rušnú sezónu v miestnom pohrebnom ústave.

„Vidieť to môžu hlavne ľudia, ktorí pracujú v domovoch dôchodcov, ale väčšina z nich nie je schopná o tom hovoriť bez rizika straty zamestnania,“ píše Kirsch. „Konečne som našiel niekoho, kto je ochotný hovoriť na kameru. Zostaňte naladení.“

(Súvisiace: Vedeli ste, že podľa vládnych údajov sú covidové vakcíny najmenej osemkrát smrteľnejšie ako samotný vírus SARS-CoV-2?)

V roku 2023 sa očakáva, že bude zaznamenaných najviac úmrtí súvisiacich s očkovaním proti covidu

Majte na pamäti, že už u mladých 18 ročných ľudí sa momentálne prejavujú príznaky demencie.

Pred masovým očkovaním ​​toto nikdy nebolo. Teraz, keď sa covidové vakcíny nachádzajú v telách miliárd ľudí na celom svete, prípady demencie prudko stúpajú ako nikdy predtým v histórii.

„Žiadna iná vakcína v 33-ročnej histórii amerického systému na zaznamenávanie nežiaducich účinkov očkovania VAERS nevykazuje nič podobné súčasným druhom poškodenia zdravia,“ píše Kirsch.

Možno si spomínate, že Kirsch nedávno vykonal svoj vlastný prieskum o úmrtnosti v zariadeniach starostlivosti o seniorov a geriatrických ústavoch. Špecificky navrhol prieskum tak, aby hľadal úmrtia súvisiace s očkovaním proti covidu, pričom zistil, že každý rok od zavedenia „vakcín proti Covid-19“ sa celková úmrtnosť naďalej zvyšuje.

 

Zatiaľ sa zdá, že v roku 2023 bude zaznamenaná najvyššia úmrtnosť, ktorá prekoná aj úmrtnosť v pandemických rokoch 2021 a 2022, pričom rok 2022 je posledný, v ktorom väčšina ľudí dostala vakcínu (posilňujúcu dávku).

„Úmrtia sa v rokoch 2021, 2022, 2023 každý rok viac ako zdvojnásobili v porovnaní s východiskovým stavom pred covidom, pričom rok 2023 vyzerá ako rok s najvyššou zaznamenanou úmrtnosťou,“ poznamenáva Kirsch.

„Nepovažujem to za prekvapujúce.“

Zamestnanci ošetrovateľských zariadení spontánne potvrdzujú trend rozvoja demencie

Kirsch do svojho prieskumu zahrnul aj sekciu komentárov, v ktorej sa respondentov pýta na ďalšie podrobnosti, ktoré sú ochotní poskytnúť.

Jeden z piatich respondentov sa spontánne vyjadril, že zaznamenal obrovský nárast prípadov demencie vo svojom zariadení po tom, čo boli zavedené covidové vakcíny prostredníctvom masovej očkovacej kampane.

„Najmä nové prípady boli vysoké, ale aj vek nástupu demencie bol oveľa nižší ako normálne,“ vysvetľuje Kirsch.

„Pretože tieto komentáre boli úplne spontánne (v prieskume nebola nikde zmienka o demencii), mám podozrenie, že sa to deje v každom ošetrovateľskom zariadení a ľudia len predpokladajú, že je to zvláštne a myslia si, že je to len náhoda a hlbšie sa nad tým ďalej nezamýšľajú. Nie. Nie je to žiadna náhoda.“

Stručne povedané, covidové vakcíny ničia mozgy starších ľudí a dokonca aj mozgy niektorých mladých ľudí. A vyvrcholenie toho, čo sa nakoniec stane s „plne zaočkovanými“, sa ešte len začalo.

Nikdy nie je dobrý dôvod dať sa zaočkovať proti covidu. Viac sa dozviete na stránke ChemicalViolence.com.

 

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It