Klimatická agenda „nulového uhlíka“ zničí vás, vašu rodinu a všetko, čo milujete

 

(Dr. Vernon Coleman, Expose News) Cesta smerom k „nulovému uhlíku“ v rámci takzvanej agendy Net Zero je poháňaná mýtom o zmene klímy. Ide o mýtus, ktorý šíria malé, no hlučné tímy zmätených ľahko ovládateľných nadšencov a klimatických aktivistov.

Je to však úplne absurdné. Bez fosílnych palív, či sa nám to páči alebo nie, sa vrátime do 19. storočia.

Mýtus o zmene klímy je založený na jemne vyváženom množstve pseudovedeckých dôkazov a falošných správ. Tie sú šírené profesionálnymi propagandistami a skúsenými konšpirátormi, ktorí podporujú názor, že fosílne palivá ohrozujú náš svet a existenciu planéty.

Mýtus, ktorý vytvorili, je propagovaný s až absurdným nadšením ľahko ovplyvniteľných aktivistov. Väčšina z nich takmer určite verí, že lži, ktoré im povedali, sú pravdou a že ak neurobíme podstatné zmeny v našom spôsobe života, potom nemáme žiadnu budúcnosť.

Učili ich, že moria budú vrieť a stúpať, až napokon pohltia Zem a život, ako sme ho doteraz poznali, sa stane nemožným. Ľudská rasa bude odsúdená na zánik.

Toto nezmyselné presvedčenie nie je vo vede o nič lepšie ukotvené ako rovnako absurdné, ale oveľa menej nebezpečné a škodlivé teórie, že Zem je plochá, alebo že neexistuje gravitácia.

Dôsledkom toho je, že vlády na celom svete teraz tvrdia, že nemajú inú možnosť, než prijať drastické opatrenia, aby nás zachránili pred záhubou.

S pomocou a podporou dôverčivých más, ľahko zmanipulovateľných lídrov charitatívnych organizácií, lobistických skupín, bankárov a investičných skupín, sa prijímajú opatrenia na zastavenie používania všetkých fosílnych palív a na zmenu každého aspektu nášho súčasného spôsobu života.

Najvyšší súd Veľkej Británie nedávno rozhodol, že mestská rada musí zvážiť vplyv spaľovania ropy na klímu predtým, ako povolí nové ropné vrty. Takéto opatrenie však spochybní všetky budúce projekty v oblasti ropy a zemného plynu v Británii aj v EÚ.

V inom prípade švajčiarska žena zvíťazila na Európskom súde pre ľudské práva, aby prinútila Švajčiarsko urobiť viac v boji proti mýtu o klimatických zmenách. Toto všetko je šialenstvo!

Najlepší vtip tohto storočia je, že Čína predáva solárne panely a elektrické vozidlá na Západ a spaľuje uhlie na výrobu elektriny na ich výrobu.

A keďže nás na Západe povzbudzujú šialenci, aby sme zanevreli na fosílne palivá, nikto nesmie spomenúť, že 84% globálnej energie pochádza z fosílnych palív. (Mimochodom, to je len o 2% menej ako v roku 1973.)

Bez ropy a plynu by sme museli prežiť zo zvyšných 16% energie, ktorú teraz využívame.

Oh, a bez fosílnych palív nemôžete vyrábať hnojivá alebo lietať lietadlami na slnečný pohon či veterný pohon (teda okrem vetroňov, ale aj tie musí hore vyniesť lietadlo poháňané leteckým benzínom).

Je absurdné navrhovať, aby sme sa vzdali fosílnych palív. Urobiť to by znamenalo nevyhnutnosť zmeniť každý aspekt nášho života.

Bez fosílnych palív budeme mať veľmi málo jedla, žiadne školy, nemocnice, veľmi málo dopravy (okrem toho, čo zabezpečujú kone a bicykle), žiadne počítače, žiadnu televíziu, žiadne časopisy a noviny, žiadnu klimatizáciu, žiadne mobilné telefóny, obmedzené alebo žiadne osvetlenie, obmedzené alebo žiadne kúrenie a obmedzené alebo žiadne varenie.

Či sa nám to páči alebo nie, do roku 2030 sa vrátime do 19. storočia. Solárne panely a veterné mlyny to nezastavia. Zaujímalo by ma, koľkí z tých, ktorí podporujú myšlienku nulového uhlíka, vedia, čo sa stane.

V dôsledku toho za všetko zlé, čo sa deje v našom svete, je zodpovedná hŕstka klamárov, podvodníkov, oportunistov a konšpirátorov, ktorá presvedčila malú, ale hlučnú a mocnú kliku, aby presadzovala politiku, ktorá zničí vás, vašu rodinu a všetko, čo milujete.

Rovnako ako pri falošnej pandémii covidu (a toxickej a neužitočnej vakcíne proti Covid-19) boli médiá využívané na propagáciu mýtu, vytváranie zmätku a šírenie dezinformácií.

Takže, keď sa britský dovolenkár sťažoval, že teplota v ich letovisku je 30 stupňov, tlač o tom informovala, akoby to bola dôležitá správa. V skutočnosti, keby sa obťažovali urobiť malé overenie faktov, vedeli by, že to bola priemerná teplota pre jún v tomto letovisku.

Faktom je, že ak by globálne otepľovanie bolo skutočné, úmrtnosť by v Británii prudko klesla. V súčasnosti však zomiera každú zimu v dôsledku chladu 50 000 až 100 000 ľudí. Všetci by sme si mali priať, aby globálne otepľovanie bolo skutočné.

(Pretože počet ľudí, ktorí by zomreli v dôsledku horúčav, by bol v porovnaní s ľudmi, ktorí zomierajú v dôsledku chladu, mizivý. A väčšina z nich by bola jednoducho hlúpa.)

A presne rovnako ako v prípade covidu, aj pri údajnej klimatickej kríze sa nevedie žiadna debata. Klimatické zmeny sa stali svätou vojnou a je pri nich rovnako neprijateľné spochybňovať falošnú „vedu“, na ktorej je založený klimatický mýtus.

Žiadna hyperbola nie je príliš divoká pre tých, ktorí propagujú mýtus o zmene klímy. Strašenie sa stalo oficiálnym nástrojom. A samozrejme, tí, ktorí ponúkajú pravdu, sú zosmiešňovaní, hanobení a potláčaní.

Nič v histórii nebolo také nebezpečné ako unáhlené a absurdné sprisahanie s cieľom prestať používať fosílne palivá.

Mýtus o klimatickej zmene sa používa ako výhovorka na zmenu spôsobu života, na obmedzenie zdravotnej starostlivosti, na nahnanie ľudí do malých, uzavretých mestských osád (známych ako 15-minútové mestá) a na vytvorenie spoločnosti, ktorá bude na nerozoznanie od sveta, ktorý vytvoril George Orwell vo svojom románe „1984“.

Výsledkom tejto zápletky bude, že všetko, čo si ceníme, zmizne a miliardy ľudí zomrú.

To sú fakty.

Ak ste stále na pochybách, položte si otázku, prečo sa nikto, kto verí v klimatické zmeny a agendu nulového uhlíka, neodváži diskutovať o týchto otázkach.

A položte si otázku, prečo ma (poznámka: Vernonovi Colemanovi) zakazujú všetky médiá hlavného prúdu, kde som si väčšinu svojho života zarábal. Prečo mám zakázaný čo i len prístup na YouTube (nehovoriac o nahrávaní videí) a prečo mám zakázaný prístup na všetky sociálne siete?

Prečo sa tak boja pravdy?

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.netPin It