Kontaminácia potvrdená: Covidové vakcíny obsahovali DNA zo zelených opíc

 

(Ethan Huff, Natural News) mRNA „vakcíny“ proti Covid-19, vrátane tých, ktoré vyrábajú spoločnosti Pfizer a Moderna, sú podľa mikrobiológa Kevina McKernana, bývalého výskumníka a vedúceho projektu mapovania ľudského genómu, nabité toxínmi, ktoré kontaminujú ľudskú DNA.

Jedným z hlavných kontaminantov, ktorý McKernan identifikoval, sú gény opičieho vírusu SV40, ktoré sú spojené s mezoteliómami, lymfómami a rôznymi druhmi rakoviny mozgu a kostí.

Mimochodom, SV40 je rovnaký kontaminant, aký sa používal vo vakcínach proti detskej obrne.

Štúdia z roku 2002 publikovaná v The Lancet zistila, že vírus SV40 spôsobuje nehodgkinov lymfóm zodpovedný za až 50% z 55 000 nových prípadov tohto ochorenia, ktoré sú diagnostikované každý jeden rok.

Zatiaľ čo rôzne testovacie metódy, ktoré McKernan použil, priniesli rôzne výsledky úrovne kontaminácie v každej injekčnej liekovke, potvrdilo sa, že všetky liekovky vykazovali kontamináciu na úrovniach vysoko nad regulačnými limitmi platnými v Spojených štátoch amerických aj v Európe.

Zo všetkých testovaných vzoriek tá, ktorá vykazovala najvyššie úrovne kontaminácie, dosahovala 30% obsahu fľaštičky, čo je jednoducho ohromujúce!

(Súvisiace: Hrotové proteíny vytvorené vakcínami ničia mechanizmus opravy DNA v tele, čím uľahčujú rakovinovým bunkám rast, šírenie a vytváranie smrteľných nádorov.)

Menia DNA kontaminanty v covidových vakcínach ľudský genóm a spôsobujú trvalú a nepretržitú produkciu proteínov v tele?

 

Dr. Steven E. Greer nedávno urobil rozhovor s McKernanom o jeho objavoch, z čoho video je dostupné na webovej stránke Discern Report.

Vo videu sa tiež objavuje Dr. Sucharit Bhakdi, ktorý vysvetľuje ďalšie podrobnosti o tom, čo táto kontaminácia DNA znamená pre príjemcov vakcíny.

Doktori McKernan aj Bhakdi vo videu jasne uvádzajú, že vírus SV40 je len jedným z mnohých rôznych kontaminantov, ktoré sa nachádzajú v injekčných liekovkách covidových „vakcín“. Podľa Greera, pokiaľ ide o skrytú prítomnosť týchto kontaminantov, vlády a farmaceutické spoločnosti „zavádzali svet v oveľa väčšej miere, ako sa predtým vedelo“.

Jedna skutočne desivá okolnosť je vysoká pravdepodobnosť, že väčšina ľudí, ktorí boli zaočkovaní týmito kontaminantmi, prechádza zmenami ľudského genómu.

A nielen to. Ich telá teraz pravdepodobne neustále produkujú nikdy nekončiaci prúd smrtiacich hrotových proteínov, ktoré „provokujú imunitný systém k útoku na vlastné bunky tela“.

Podľa McKernana, v podstate ľudia, ktorí sú zaočkovaní proti covidu, prechádzajú genetickou modifikáciou. To znamená, že sa stali chodiacimi, hovoriacimi, geneticky modifikovanými organizmami, ktoré sú prešpikované nevyliečiteľnými autoimunitnými chorobami.

„Ako vysvetlil Dr. McKernan, keď použijete typický PCR test, tak budete považovaný za pozitívneho, ak test deteguje SARS-CoV-2 vírus pri nastavenom cykle opakovaní približne 40,“ napísal ďalej Dr. Joseph Mercola o nálezoch.

„Na porovnanie, DNA kontaminácia je detegovaná už pri cykloch opakovaní pod 20. To znamená, že kontaminácia je miliónkrát väčšia ako množstvo vírusu, ktoré by ste potrebovali na to, aby ste mali pozitívny test na covid. Takže je tu obrovský rozdiel, pokiaľ ide o množstvo materiálu, ktorý sa tam nachádza,“ hovorí McKernan.

Je kontaminácia covidových vakcín vírusom SV40 náhodná alebo zámerná?

Existuje šanca, aj keď veľmi malá, že je to všetko len náhoda v dôsledku zlej kontroly kvality výroby vakcín.

Možno, že farmaceutickí giganti ako Pfizer a Moderna jednoducho nahnali tieto veci do výroby a uvoľnili ich na trh príliš rýchlo, pričom zlyhali v procese čistenia konečných roztokov od kontaminantov.

Horšou vyhliadkou je možnosť, že celá táto DNA kontaminácia je zámerná ako súčasť genocídnej kampane na vyľudnenie planéty prostredníctvom „medicíny“.

Čo si o tom vy myslíte?

Majte tiež na pamäti, že spoločnosť Pfizer priznala Európskej liekovej agentúre (EMA), že vie o kontaminácii dvojvláknovou DNA vo svojich injekčných covidových liekovkách, ale aj tak ich uvoľnila na trh, pretože z nich bolo možné získať veľký zisk.

Najnovšie správy o smrteľných injekciách proti Covid-19 nájdete na stránke Vaccines.news.

 

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It