Bill Gates a úrady USA pretláčajú náplasťové vakcíny zasielané ľuďom poštou priamo domov

 

(Ethan Huff, Natural News) Aby viac ľudí prijalo jeho chemické patoky, miliardársky eugenik Bill Gates v spolupráci so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) a americkým Centrom pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) pracuje na novej technológii podávania vakcín pomocou mikroihličkových náplastí.

Tieto náplasťové vakcíny sa majú posielať ľuďom poštou a doma si ich potom sami aplikujú nalepením náplasti na kožu.

Dozvedeli sme sa, že do týchto náplastí môže byť implementovaná aj technológia génovej terapie mRNA.

Zjavným cieľom je neustále vstrekovať ľuďom do tela chemikálie génovej terapie, ktoré časom zmenia ich telesné funkcie a imunitný systém. Zdá sa, že ide o nejaký druh agendy Humanity 2.0 zahŕňajúcej transhumanizmus a iné záludnosti.

Nič z toho nie je o zdraví, len aby bolo jasné. Billa Gatesa zaujímajú len dve veci: zarábanie peňazí a genocída. Ak na jeho nový nápad s mikroihličkovými nalepovacími vakcínami zasielanými prostredníctvom pošty skočí dostatočný počet ľudí, tak to posunie jeho agendu míľovými krokmi dopredu.

(Súvisiace: Bill Gates v súčasnosti testuje novú mikroihličkovú očkovaciu „náplasť“ pre dojčatá a bábätká.)

Očkovacie náplasti určené priamo spotrebiteľom znamenajú pre farmaceutický priemysel viac peňazí

V súčasnosti jediným spôsobom, ako sa dať zaočkovať, je navštíviť lekársku ordináciu alebo miestnu lekáreň (očkovanie v lekárni je v zahraničí bežné, u nás čoskoro). Spotrebiteľ si nemôže len tak vybrať vakcínu z regálu a podať si ju priamo – musí to urobiť niekto iný a podpísať to.

Nová technológia toto všetko obchádza. Cieľom je predávať mikroihličkové náplasťové vakcíny priamo spotrebiteľom, čo im umožní objednať si ich online a nechať doručiť poštou.

Globalistické organizácie Gavi, Vaccine Alliance, WHO, Bill & Melinda Gates Foundation a rôzne ďalšie – všetky presadzujú túto technológiu, pretože to umožní ich vakcínam dostať sa aj do tých „najvzdialenejších a najodľahlejších miest“ po celom svete.

Dosiahnutím takéhoto geografického pokrytia budú môcť Bill Gates a jeho kumpáni zarobiť oveľa viac peňazí a zároveň zabiť milióny ďalších ľudí. Toto masová depopulácia v kombinácii s konsolidáciou bohatstva v rukách elity bude splneným globalistickým snom.

 

Preto globalisti nazývajú túto novú technológiu „prelomovou“ a „meničom hry“.

Nakoniec už ani nebudú existovať žiadne ďalšie tradičné injekčné vakcíny. Ak sa očkovacie náplasti stanú normou a začlenia do hlavného prúdu, potom sa ľudia na celom svete budú podľa ľubovôle „zapichovať“ prostredníctvom pošty.

„Či už je vakcína podávaná ihlou alebo náplasťou, VMAP je biologický produkt, ktorý atypicky manipuluje s imunitným systémom tak, aby vyvolal silné zápalové reakcie, ktoré môžu viesť k poškodeniu zdravia alebo smrti u tých, ktorým je aplikovaný,“ varuje pred touto technológiou spoluzakladateľka a prezidentka Národného centra pre informácie o vakcínach (NVIC) Barbara Loe Fisherová.

„Ak sa pozriete lekársku literatúru popisujúcu mikroihličkové náplasti s vakcínami, uvidíte veľa humbuku o tom, aké sú bezbolestné a o koľko jednoduchšie bude pre vakcinačných lekárov nalepiť náplasť na pokožku dieťaťa namiesto použitia ihly. Náplasti tak môžu znížiť váhavosť alebo odmietanie očkovania.“

Fisherová pokračovala vo vyhlásení pre portál The Defender a vysvetlila, že je nesprávne, keď globalisti tvrdia, že ľudia „váhajú“ s vakcínou skôr kvôli spôsobu podávania než kvôli samotnému produktu, ktorý nechcú.

„Nikdy to nebolo o tom, ako sa vakcíny podávajú,“ hovorí Fisherová. „Vždy to bolo o nedostatku dôkazov preukazujúcich bezpečnosť vakcín.“

Záver

Brian Hooker, PhD, PE, hlavný riaditeľ pre vedu a výskum v organizácii Children’s Health Defense (Ochrana zdravia detí), dodal, že nazvať ich „očkovacími náplasťami“ je klamlivé v tom, že mnohí ľudia si ich budú mylne mýliť s nikotínovými náplasťami, aké používajú fajčiari.

Zrejme je to aj zámer globalistov, pretože ľudia si s náplasťami nespájajú žiadne riziko pre zdravie alebo život.

Bill Gates a jeho kumpáni doslova žijú pre očkovanie. Viac informácií o tejto téme sa dozviete na stránke ChemicalViolence.com.

 

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It