Ron Paul: „Strašenie covidom a klimatickou krízou je presne tá istá vec“

 

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Dr. Ron Paul poukázal na to, že tí, čo šírili strach z Covidu a tí, čo dnes šíria strach z klimatickej zmeny sú jedni a tí istí ľudia sledujúci rovnaké ciele.

Bývalý kongresman a prezidentský kandidát sa takto vyjadril k správe o zdravotných sestrách, ktoré počas pandémie natáčali tanečné videá a teraz robia to isté, ale o zmene klímy (video je uvedené na konci článku).

Ron Paul hovorí:

„Pýtali sa ma, čo je horšie – či podvodné covidové nariadenia alebo príbeh o údajnej klimatickej kríze? Čo z týchto dvoch dosiahlo viac a prečo sú iné? Podľa mňa je to presne o tom istom.“

Video s vyjadrením Rona Paula:

Preklad twítu do slovenčiny:

„Ron Paul o covide a klimatickej zmene: Ide o identickú manipuláciu verejnej mienky. Je to to isté. Je to manipulácia verejnej mienky, aby presvedčili ľudí báť sa a myslieť si, že ich (establišment) potrebujú.“

Nižšie je časť článku z portálu Zero Hedge, na ktorý odkazuje video, s titulkou „Tancujúce covidové zdravotné sestry, ktoré podporovali drakonické nariadenia, prešli na zmenu klímy“:

Snáď jednou z najviac znepokojujúcich skutočností počas pandemických lockdownov bolo tvrdenie rôznych vlád, think-tankov a mediálnych odborníkov, že povinné opatrenia neboli dobré len na „zastavenie šírenia vírusu“, ale boli dobré aj na „záchranu životného prostredia“ pred tým, čo podľa nich spôsobí nevyhnutná apokalyptická zmena klímy.

 

Zatiaľ čo covidová agenda takmer zmizla vďaka miliónom ľudí po celom svete, ktorí začali odmietať na nich uvalené obmedzenia, klimatická hystéria je stále živá a zdravá.

Jedným z najnepríjemnejších trendov v covidovej propagande boli neustále sa objavujúce tanečné videá na TikToku. Tancujúci politici, tancujúci moderátori talkshow a tancujúce zdravotné sestričky – tí všetci sa nám snažili nahovoriť, aby sme sa podriadili a primkli k maniakom.

No, ešte sa to neskončilo, pretože tancujúce covidvé sestričky sú späť, no teraz sú tu na to, aby nám zvestovali, že akceptovanie uhlíkových kvót a limitov je rovnako dôležité ako pandemické opatrenia.

Okrem mnohých otázok o tom, ako sa zdravotným sestrám podarilo natočiť toľko skupinových TikTokových videí, ak boli nemocnice „preplnené“ pacientmi zomierajúcimi na covid, ako to tvrdili médiá počas prvého roka pandémie, sa musíme tiež opýtať:

„Ak klamali o účinnosti pandemických opatrení, prečo by sme ich mali počúvať ohľadne zmeny klímy?“

No a tu je to smiešne video, kde zdravotné sestry tankcujú svoje covidové tance, to tentokrát o zmene klímy:

 

Autor: Niamh Harrisová

 

Autor: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Pin It