Lekári a sestry na celom svete potvrdzujú, že rúška nefungujú. Bol to podvod od samého začiatku!

(S.D. Wells, Natural News) Čo sa stalo s heslom „dôverujte vede“? Vstúpte do mnohých ambulancií, kliník alebo nemocníc a už ani tak veľmi nevyžadujú, aby všetci nosili rúška alebo respirátory.

Ak sa ich opýtate prečo, povedia vám: „Pretože v skutočnosti nefungujú.“ Podľa amerického Národného inštitútu zdravia (NIH) a obrovskej medzinárodnej recenzovanej štúdie o rúškach, takmer všetky rúška a respirátory sú nepoužiteľné proti infekciám a prenosu vírusov.

Všetci to teraz priznávajú. No a keďže sa všetci mýlili pri rúškach, nemohli sa mýliť aj pri vakcínach?

Kovidový kult ustúpil svojim vlastným vykonštruovaným konšpiračným teóriám. Pre mnohých je však už príliš neskoro, pretože už dostali niekoľko dávok experimentálnej génovej terapie nesprávne označenej ako „vakcína“, ktorá im mohla definitívne zničiť zdravie.

Bolo to celé len o politike a ovládaní obyvateľstva?

Submisívne zdravotnícke masy robia len to, čo im nacisti a globalisti povedia. Ako ďaleko sú ale schopní zájsť?

Fauciho kult (u nás kult Mikasa, Krčméryho, Krajčího, Lengvarského, Matoviča či Hegera) plne presadzoval celú zvrátenú agendu, vrátane lockdownov, sociálnych odstupov, rúškovania, očkovania, posilňujúcich dávok, smrteľného remdesiviru (Jarčuška), pľúcnych ventilátorov a používania neočkovaných ako obetných baránkov za každú chorobu a úmrtie.

Bolo to ako novodobý holokaust, ale ironicky, obeťami sú tentoraz prenasledovatelia.

Uvedomujú si, čo spravili? Uvedomujú si, že celá tá vec s rúškami bola podvod? Uvedomujú si, že aj „vakcíny“ produkujúce toxické hrotové proteíny a prióny boli podvod? Pamätajte, kde je dym, tam je oheň.

Nedávno publikovaný recenzovaný komplexný výskum viac ako 75 štúdií o rúškach, ako súčasť metaanalýzy s randomizovanými kontrolovanými štúdiami, dokazuje, že rúška a respirátory boli vždy takmer zbytočné.

Zástancovia prirodzeného zdravia a pravdivé (alternatívne) médiá to tvrdili od prvého dňa.

Vždy, keď niečo hovoria médiá hlavného prúdu (falošné správy), sociálne siete, medicínsky priemyselný komplex a očkovací priemyselný komplex, človek si môže byť takmer na 100% istý, že je to celé lož, ktorá má zničiť životy, odobrať vás o ľudské práva a ďalej rozbiť republiku.

Navyše teraz, keď západné krajiny ovládajú liberálni fašisti, je zrejmé, že rúška boli súčasťou totalitného manifestu, kde všetci ľudia musia vyzerať rovnako, nemajúc žiadnu kultúru, žiadnu osobnosť, žiadne peniaze, žiadne podnikanie, žiadnu zdravotnú slobodu.

 

Takže namiesto toho, aby sa postavili za svoje práva a slobody, väčšina ľudí ustúpila alebo si nechala vymyť mozgy, aby nosili rúška, v ktorých sa im rozmnožovali baktérie, huby a plesne.

Potom im z toho vychádzali falošne pozitívne PCR testy, ktoré ďalej kŕmili pandemický podvod a číslami poháňali ešte väčšiu katastrofu.

Sú teraz lekári, sestry a pacienti naštvaní, že boli oklamaní, keď im „autority“ hovorili, aby „dôverovali vede“, ktorá neexistovala?

Najironickejšou časťou celého podvodu je, že ľudia zodpovední za zdravotnú starostlivosť si teraz uvedomujú, že boli oklamaní falošnou vedou a Fauciho klamstvami, no nezdá sa, že by ich to nejako rozčuľovalo alebo znepokojovalo (poznámka redakcie: mnohí vedeli pravdu od začiatku, no zapredali svoju dušu diablovi).

Len sa oprášia a označia to za malú chybičku, ktorú niekto niekde urobil a všetko sa vráti späť do starých koľají.

Počkajte, čo? Toto nie je nejaká malá kozmetická chybička, keď dermatológ odstráni nesprávne materské znamienku alebo, keď zdravotná sestra dá niekomu nesprávny liek proti bolesti.

Toto je plnohodnotná humanitárna kríza, kde boli ľudia nesprávne diagnostikovaní na údajný „kovid“, liečení smrtiacimi liekmi, udusení na smrť ventilátormi a injekčne napumpovaní najnebezpečnejšími „vakcínami“, aké boli kedy vytvorené.

Stovky miliónov ľudí na celom svete prišli o prácu kvôli fingovanej pandémii. Milióny zdravotníckych pracovníkov odsúdili každého, kto sa nepodvolil neužitočným rúškam, kto si nedal pichnúť smrteľné injekcie produkujúce v tele toxické hrotové proteíny a kto nedodržiaval od ostatných 2 metrový odstup (falošná teória stáda tiež postavená na vode).

Mali by sme teraz akceptovať ich ospravedlnenie typu: „Jejda, prepáčte?“ Nie! Nadišiel čas na súdne procesy a prenasledovanie vinníkov.

Hitlerovým prisluhovačom nebolo po holokauste umožnené vyviaznuť bez trestu s výhovorkami, že „len plnili rozkazy“. V čom je toto iné? Ako sa ukazuje, „dôverovať vede“ znamená podvoliť sa znižovaniu populácie prostredníctvom očkovania.

Záver

Na stránke Vaccines.news nájdete ďalšie správy a aktuálne informácie o vakcinačnom holokauste, ktorý zachváti celý svet.

 

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

 

Pin It