Catherine Austinová Fittsová: „Pandémia“ je len zámienka pre drancovanie

(Greg Hunter, henrymakow.com) – „Keď sa rozhodnú zavrieť nám bankové účty a povedia, dáte sa zaočkovať tou injekciou, inak nebudete môcť využívať finančný systém, tak to vo finančnom systéme zavádza systém totalitný…

Keď dvere tej pasce zaklapnú… kam si pôjdete kúpiť jedlo?“

Sú riešením kryptomeny ako Bitcoin?

Bývalá poradkyňa námestníka ministra pre bývanie a investície USA Catherine Austinová Fittsová vo videu hovorí, že musíte byť opatrní a úplne rozumieť Bitcoinu.

Fittsová vysvetľuje:

„Vieme, že chcú prejsť na plne digitálny systém s kryptomenami centrálnej banky. Najľahšie, ako to dosiahnuť, je nechať všetkých milovníkov slobody, nech pre vás to väzenie postavia.

Pre mňa bol Bitcoin vždy prototypom na ceste k vytvoreniu plne digitálneho kryptosystému, ktorý by radi zaviedli.“

Máte 400 biliónov v štátnej mene a tie potrebujete niekam umiestniť.

Keď sa pokúšate skúpiť všetko zlato, striebro a ornú pôdu, tak to posledné, čo potrebujete, je konkurencia malých. Chcú ich presunúť do kryptomien a nechať ich položiť koľaje.

Svojím spôsobom je to zábavné, je to geniálne.

Veľké banky hovoria, že jeden Bitcoin by koncom roka mohol stáť až 300 000 dolárov. Fittsová si myslí, že je to úplne možné.

„Je to čistá politika. Nemá to nič spoločné s ekonomikou. Koľko utratia centrálni bankári, ktorí si môžu natlačiť toľko peňazí, koľko potrebujú, aby vás dostali do tejto platformy?

Hádate rovnako dobre ako ja. Môžu ich natlačiť toľko, koľko dokážu minúť.

Pamätajte, keď sa rozhodnú vytlačiť meny centrálnej banky, pričom kryptomeny, Bitcoin a všetky ostatné, trvalo regulujú, tak to v deň, keď sa rozhodnú dostať to na nulu, vedia urobiť.

 

Keď budete investovať do kryptomien a budovať pre nás naše väzenie, potom musíte vedieť, že táto vec môže dosiahnuť hodnotu 300 000 dolárov, ale môže ísť aj na nulu.

Toto je veľmi špekulatívny trh a podľa toho k nemu musíte pristupovať.“

Stane sa elita vlastníkmi všetkého na svete?

Fittsová varuje pred temnou budúcnosťou, keď sa centrálni bankári rozhodnú vziať si všetko, čo chcú.

„Keď sa rozhodnú zavrieť nám bankové účty a povedia, prejdite všetci na kryptomeny (môžu to byť aj štátne kryptomeny), univerzálny základný príjem a nechajte sa zaočkovať tou injekciou, inak nebudete môcť robiť prevody vo finančnom systéme, tak to vo finančnom systéme zavádza totalitný systém…

Keď dvere tej pasce zaklapnú… kam si pôjdete kúpiť jedlo?“

V závere Fittsová hovorí:

„Sme v Krajine nekrajine. V našej spoločnosti máme dve skupiny: jednu, ktorá dokáže peniaze tlačiť a druhú, ktorá dokáže peniaze zarábať.

Minulý rok sme boli svedkami toho, že ľudia, ktorí dokázali peniaze tlačiť, vyhlásili vojnu ľuďom, ktorí peniaze zarábajú. V podstate povedali: zavrieme vaše prevádzky a vy čušte a vezmite si svoj trhový podiel alebo vás kúpime za peniaze, ktoré vytlačíme z ničoho…

Žiadnu pandémiu nemáme. Toto je ekonomická vojna.“

Autor: Greg Hunter, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Pin It