Je tento režim vládou, či kultom smrti? Odopieranie liekov je zločin!

(Steve Cook, thelibertybeacon.com) – Zločinov vlád rôznych krajín po celom svete ohľadom covidu je veľa a sú ohavné.

Jedným z najhorších z nich je odopieranie niektorých známych, vysoko účinných a bezpečných liekov.

Dá sa COVID-19 ľahko lieciť?

Množstvo vykonaných štúdií dokazuje, že Covid-19 je v skutočnosti ľahko liečiteľné ochorenie.

To vám povedia lekári, ktorí pracujú s ivermektínom a hydroxychlorochínom.

Nepochybne sú aj iné lieky, ale lekári, ktorí pracujú s týmito dvoma liekmi zistili, že značne zlepšili závažnosť a trvanie ochorenia a znížili úmrtnosť o 80 a viac percent.

No všetkých týchto lekárov z prednej línie napriek tomu ignorujú.

Dokonca boli tie lieky narýchlo zakázané a držané mimo dohľad verejnosti. A ich zadržanie umožnilo pokračovanie psychologickej operácie „veľká desivá pandémia“ a tým aj „ospravedlniť“ lockdown.

Napokon, nejaký vírus by nemohol zasiať hrôzu do sŕdc občanov a spraviť ich ovplyvniteľnými, keby sa rozkríklo, že ide o niečo, čo sa dá ľahko vyliečiť.

Aj keď boli spomínané lieky na nátlak verejnosti v mnohých krajinách oficiálne povolené (zvyčajne na výnimky), tak napriek tomu nie sú reálne dostupné.

Dokonca sa posledne objavili správy o štúdii, že ivermektín vraj nie je účinný proti COVID-19. No a potom sa ukázalo, že tú štúdiu platili výrobcovia vakcín. Aké odporné…

Úspešná liečba COVID-19 by okamžite ukončila všetky lockdowny

Lockdown je, samozrejme, „oprávnený“ len vtedy, ak ignorujete štatistiky a presvedčivé dôkazy z krajín, ktoré lockdown nezaviedli (a VŠETKY majú ďaleko nižšiu úmrtnosť než my).

Zamyslite sa však nad ohavnosťou odopierania známych liekov ľuďom, ktorí ich potrebovali a kvôli ich nedostatku zomreli zbytočne.

Nechali zomrieť ľudí, ktorí mohli byť zachránení. Čo za vyvrheľa spoločnosti urobí niečo také?

 

Ak vôbec veríte štatistikám, tak taká Veľká Británia má očividne viac než 100 000 úmrtí na covid (tretiu najvyššiu mieru úmrtnosti na hlavu na celej prekliatej planéte).

(Poznámka redakcie: Slovensko je v úmrtnosti dokonca na mieste prvom…)

Ivermektín a hydroxychlorochín z nich mohli mnohých zachrániť. Možno až 80% z nich.

A tak odmietanie liekov mnohými vládami stálo zrejme státisíce životov a to ešte predtým, ako začnete počítať úmrtia, spôsobené lockdownmi, na ktoré tie úmrtia „oprávňovali“.

A teraz sa na celom svete prizeráme novej vlne (či tsunami) úmrtí spôsobených hromadným očkovaním stovkami miliónov ľudí experimentálnymi biochemickými prostriedkami.

Klamne sa pritom vydávajú obyvateľstvu za vakcíny. Nikdy totiž nemali nič ani len vzdialene podobné zodpovedným overeniam bezpečnosti predtým, ako ich na nás vypustili.

(Poznámka redakcie: Z právnej stránky a podľa medicínskych definícií nie sú mRNA vakcíny vakcínami, ale experimentálnymi génovými terapiami. S vakcínami majú spoločný len spôsob aplikácie ihlou.)

Záver

Znova sa pýtam, aký druh dementných psychopatov urobí niečo také?

Ako som povedal, začínam si vážne klásť otázku, či nám nevládne nejaký Kult smrti.

 Autor: Steve Cook, Zdroj: thelibertybeacon.com, Spravoval: Badatel.net
Pin It